kapat× Destek
Fason Üretim
Fason Üretim

Perakende zincirleri için fason çay üretimi, şirket için stratejik gelişme alanlarından biridir. Bu yöntem, perakende zincirleri için mükemmel bir çözüm olup, satış büyümesine ve müşteriyi elde tutmaya katkıda bulunurken, diğer yandan pazarlama ve tedarik maliyetlerinden tasarruf sağlar. Uzun senelerden bu yana fason dolum ve üretim yapan firmamız, her türlü ihtiyacınıza hızlı ve profesyonel bir çözüm sağlar.

Fason Dolum ve Üretim ile Şirketinizi Geliştirin

Fason bitki çayı üretimi ile marka imajınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. İstediğiniz şekilde tasarlanmış fason poşet çay, daha fazla kar elde etmenize, zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize izin verir. Çok sayıda şirket çay, kahve ve üretim kapasitesi olmayan diğer ürünleri satmaktadır. Markaların fason dolum tercih etmeleri gitgide yaygınlaşan bir uygulamadır. Firmamız, yüksek üretim kapasitesi ile fason şase dolumu ve fason toz dolum gibi uygulamalarla da daima hizmetinizdedir. 
Fason üretim ile kendi ekipmanınızı satın almaktan tasarruf sağlarsınız ve yüksek kaliteli bir ürün elde edersiniz. Fason bitki çayı üretimi dışında fason bitkisel yağ, fason kozmetik dolum ve fason sıvı dolumu gibi hizmetler de sunmaktayız. Bununla birlikte fason tuz dolumu ve fason efervesan dolum gibi uygulamalarımız da söz konusudur.
Kendi markanızı yaratmak istiyorsanız da, ancak üretim tesisiniz yoksa nihai ürünün imalatı, paketlenmesi ve teslimatına kadar ürününüz için her türlü hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. 

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.